Sponsorki.net.pl to miejsce gdzie znajdziesz najlepsze sex oferty atrakcyjnych kobiet, które wzamian za dyskretne spotkanie gotowe są zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Spotkania sponsorowane przez kobiety są coraz bardziej popularne a liczba mężczyzn zarabiających w ten sposób zwiększa się każdego dnia. Serwis Sponsorki.net.pl wychodzi na przeciw oczekiwaniom mężczyzn i umożliwia poznanie sponsorki oraz umówienie się na pierwsze spotkanie nawet w ciągu kilku minut! Tylko na naszej stronie znajdziesz realne i zweryfikowane profile kobiet. Zapraszamy! Serwis jest przeznaczony tylko dla dorosłych, może zawierać treści o charakterze erotycznym lub uznane za obraźliwe. Aby przejść do serwisu musisz zaakceptować regulamin serwisu oraz politykę prywatności wraz z wymaganymi polami wyboru. Jeśli treść regulaminu i polityki prywatności jest Tobie znana i ją akceptujesz naciśnij AKCEPTUJ, w przeciwnym wypadku naciśnij wychodzę.
Jeżeli rozpoznam kobietę, zachowam tą wiedzę w tajemnicy (strona może zawierać prowokujące zdjęcia Twoich bliskich znajomych, koleżanek z pracy itp.)
Jestem zadbanym mężczyzną i dbam o higienę osobistą
Jeżeli poznana partnerka w serwisie po naszej sex-randce poprosi mnie o dyskrecję, zachowam ją w pełni bez wyjątku na jakiekolwiek zaistniałe okoliczności
Użyje zabezpieczenia podczas stosunku z sex-partnerką poznaną na tej stronie